سامانه اس ام اس مناسب چه کسانی است؟

* قابلیتهای این سامانه از جمله ارسال زمان دار و هوشمند قبلیت استفاده از این سامانه را برای عموم فراهم می آورد.

* مدیران در می توانند قرارهای ملاقات خود را در سامانه تعریف نمایند و سامانه به صورت خود کار برای اعضا پیام ارسال خواهد نمود.

* مراکز رستوران و تهیه غذا می توانند به اشتراکین خود بعد از هر خرید پیام تشکر ارسال نمایند.

* مراکز پزشکی می توانند وقت پزشکی را در زمان مقرر به صورت خودکار به اطلاع بیماران برسانند.

* مراکز آموزشی می توانند پیام شروع و لغو کلاس ها را به دانشجویان ارسال نمایند.

* شرکتهای بیمه با تعریف زمان انقضاء بیمه نامه ها در سیستم می توانند به صورت خودکار در زمان مقرر پیام تمدید بیمه نامه را به بیمه شده ارسال نمایند.

* سایر مشاغل: مراکز گردشگری و توریستی، دفاتر نشریه، فروشگاه ها و مراکز خرید، افراد ساکن در خارج از کشور، مراکز پشتیبانی و خدمات گارانتی

* در صورتی که شغل شما شرایط دوره ای را برای مشتریان ایجاد می نماید ( مانند خدمات سرویس خودرو، آرایشگاه هاو ... ) با ارسال پیامک زماندار سیستم به صورت خودکار پیام یادآوری برای مشتری شما ارسال خواهد شد.

* در صورتی که آژانس های هواپیمایی هستید و می خواهید بک بانک جامع ای از مشتریان خود داشته باشید و شرایط سرویس های جدید مسافرتی خود را برای آنها ارسال نمایید.

* در صورتی که شرکت ارائه کننده خدمات بیمه هستید و می خواهید پیام منقضی شدن بیمه نامه را به صورت خودکار به بیمه شده ارسال فرمایید.

* در صورتی که شما یک شرکت هستید و می خواهید مبلغ حقوق این ماه کارمندان را بر روی موبایل آنها ارسال نمایید و یا در اعیاد خاص پیام تبریک به آنها بفرستید.

* در صورتی که شما دفتر نشریه هستید و می خواهد به تمامی مشتریان خبر چاپ جدید ماه نامه یا هفته نامه را بدهید.

* در صورتی که مدرسه یا آموزشگاه هستید و می خواهید پیام شروع کلاس ها یا لغو آن را به تمامی دانش آموزان یا دانشجویان ارسال نمایید.

اس ام اس چم چيست؟

با اس ام اس چم مي توانيد بدون وابستگي به هيچ شخص يا سخت افزاري پيام کوتاه انبوه ، تبليغاتي و يا تکي ارسال نمائيد
ثبت نام رايگان است ، هم اکنون شما هم مي توانيد به اس ام اس چم بپيونديد...


تصاويري از محيط سامانه